• Kaup kiirelt kätte
  • Soodsamad hinnad kui poes
  • Kiire ostuprotsess. Registreeruda ei ole vaja
  • Kaup kiirelt kätte
  • Soodsamad hinnad kui poes
  • Kiire ostuprotsess. Registreeruda ei ole vaja

KUIDAS VALIDA KÜLMKAPPI?

12.03.2020

Kuidas valida külmkappi - on küsimus, mis kerkib esile kõigil neil, kes asuvad elama uude kohta või kes soovib oma vana külmiku ühel või teisel põhjusel välja vahetada. Tegelikult on külmkapi valimine lihtsam, kui te oskate arvata, kuid siiski on selle juures mõned asjad, mis enne ostu on vaja läbi mõelda. Loomulikult on nendeks suurus, disain ja funktsionaalsus. Kuna tegemist on köögi ühe kõige tähtsama osaga, siis valik ei tohiks olla kiirustatud ja tuleb loomulikult rahulikult läbi mõelda. Kui valite külmiku välja ja tegemist on kiirustatud otsusega, siis lõpuks võib olla tegemist ühe väga kuluka õppetunniga, mida tasub vältida. Laia valiku erinevaid külmikuid leiate ka meie e-poest. Järgnevalt vaatame pisut lähemalt eelnevalt mainitud aspekte, mida jälgida külmiku valimisel.

Suurus

Nagu iga asja puhul, siis on ka külmikute puhul oluline suurus. Selle all ei mõtle me seda, et kõik külmikud peavad olema suured, vaid seda, et külmik peab olema just täpselt paraja suurusega teie kodu jaoks. Kui teil on kodus palju ruumi, siis saate valida sellise külmiku, mis teile meeldib ja sobib kööki, kuid kui teie kodu on väiksem peate sellega ka arvestama. Teine aspekt, mida tasub külmiku ostmisel meeles pidada on see, et kas külmik ka reaalselt sobib köögis ettenähtud kohta? Oleme palju kokkupuutunud inimestega, kes avastavad seda alles siis, kui külmik on juba toas ja ära ei mahu. Sellise vea vältimiseks tutvuge tooteinfoga, ning veenduge, et teile meeldiva külmiku mõõtmed on korrektsed ja kooskõlas teie köögiga. Näiteks Külmutuskapp Bosch KGN39AI36 on 203cm kõrge, 60cm lai ja 66cm sügav. Sellise info põhjal saame kindlaks teha, kuidas ja kas see mahub meie kööki või kehvemal juhul, tuleb välja valida uus külmik, mis teile meeldib ja on ühtlasi ka korrektse suurusega.

Disain

Loomulikult me kõik soovime, et meie köök näeks välja ilus, kena ja moodne. Selle jaoks on vaja, et külmik sulanduks kööki ning ei jääks silma, kui ebasobiv ese. Selle vältimiseks tasub võimalusel kasutada integreeritavaid külmkappe. Sellist tüüpi külmikud aitavad vältida seda, et külmik teie köögis tundub kui võõras ese. Teise külje pealt on selle eelduseks ka vastav köögimööbel, mis võimaldab üldse kasutada integreeritavaid seadmeid. Seega, kui olete endale valimas kööki, siis tasub läbi mõelda ka külmiku osa - hiljem köögimööblit ümber teha on kahjuks äärmiselt raske, kui mitte võimatu. Samas, kui te väga disainist ei hooli on alati võimalik kasutada ka nii öelda klassikalist külmikut, mis on tänapäeval üldjuhul roostevaba metalli toonis. Sobitud peaaegu igasse kööki nagu valatult ning otseselt silma ei hakka - siiski kindlasti tasub vältida liiga suure või liiga väikese külmiku soetamist.

"Retro"

Järjest rohkem kogub populaarsust nii öelda "hipsterite" liikumine ning soovitakse kasutada võimalikult vanaaegse välimusega tooteid. Algselt oli populaarne taaskasutus ja kõik selle juurde kuuluv, kuid kahjuks teatud esemete töövõime ja kvaliteet langevad kõvasti ajas ning neid ei ole võimalik kasutada. Hea näitena saab tuua Retrokülmik Bomann KSR350, mille puhul on tegemist äärmiselt väikse ja kompaktse tootega, kuid samas mahutab kõik teie jaoks vajalikud tooted. Disaini poolest on tegemist väga retrohõngulise ja laheda tootega, mida igast kodust ei leia. Eriti sobilik on antud väike külmik korterisse, kus on vähe ruumi, kuid siiski soovitakse pisut välimusele vürtsi juurde anda.