• Kaup kiirelt kätte
  • Soodsamad hinnad kui poes
  • Kiire ostuprotsess. Registreeruda ei ole vaja
  • Kaup kiirelt kätte
  • Soodsamad hinnad kui poes
  • Kiire ostuprotsess. Registreeruda ei ole vaja

NO-FROST FUNKTSIOON KÜLMIKUL - MIS SEE TÄPSEMALT ON?

NO-FROST FUNKTSIOON KÜLMIKUL - MIS SEE TÄPSEMALT ON? NO-FROST
14.08.2020

Meie elusid muudetakse iga päevaga lihtsamaks ning mugavamaks. Paljud inimesed töötavad igapäevaselt, et välja mõelda uusi viise ja lahendusi mugavamaks ning kiiremaks eluks. Sama on tehtud ka külmkappidega, millel on olemas no-frost funktsioon. Mis see aga lähemalt on ja kuidas see töötab, sellest räägimegi me allpool.

 

No-frost

Indesit no-frost külmkapp

 

Tegemist on külmakappidega, millel ei pea jääd sulatama sest esiteks, seda tekib minimaalselt ning teiseks, külmakapp teeb selle töö ise ära.

Kuidas see töötab?

No-frost töötab tugevama külma õhu ringlusega, mis elimineerib külmkapist niiskuse (nii külmikust kui ka sügavkülmast). Kuna külmikus on niiskust minimaalselt, siis koguneb ka seintele jääd minimaalselt. Kui aga seintele on kogunenud jääd sulatab külmkapp selle ise üles kasutades sisse ehitatud soojendus funktsiooni. Kui jää on sulanud lülitab külmkapp funktsiooni ise automaatselt välja. Kõik toimub automaatselt ning iseenesest, mistõttu ei pea meie enam muretsema sulatamise pärast.

 

No-frost eelised

Whirlpool no-frost sügavkülmik

 

  • Suurim no-frost külmikute eelis on muidugi aeg.

Kuna ise külmiku sulatamisele kulub väga palju aega - protsessi käigus peab välja võtma kõik toiduained, varuma kausse kuhu vett lasta, purustama jääd ning lõpuks kõik toiduained tagasi panema. No- frostiga on kõik eelnev olematu, seda ei pea tegema.

  • Teiseks eeliseks on sügavkülmas olevate toidupakkide puhtus ning rohkem ruumi.

Kuna külmkapist elimineeritakse niiskus, siis ka sügavkülmikus olevad tooted ei muutu vesiseks ning jäiseks (külmapõletus), lisaks pakendid püsivad jäävabad ning nad ei jää teineteise külge kinni.

Kuna aga jääd ei teki, siis on ka sügavkülmikus rohkem ruumi ning muretsema ei pea selle üle, et nurkades või seinte ääres asetsevad tooted külmuvad sügavkülma külge kinni.  

 

Kokkuvõttes on tegemist funktsiooniga, mis muudab lihtsalt meie kõigi elud lihtsamaks ning tõmbab tegevuste listist ühe kohustusliku ja aeganõudva tegevuse maha. Kuna no-frost funktsiooniga külmkappe ei pea ise sulatama saab selle vaba aja suunata mujale, olgu selleks töö, reisimine või perega koos olemine. 

Eelnevate külmkappidega on võimalik lähemalt tutvuda www.kulmkapp.com kodulehel.