• Kaup kiirelt kätte
  • Soodsamad hinnad kui poes
  • Kiire ostuprotsess. Registreeruda ei ole vaja
  • Kaup kiirelt kätte
  • Soodsamad hinnad kui poes
  • Kiire ostuprotsess. Registreeruda ei ole vaja

SIDE-BY-SIDE KAHEPOOLNE KÜLMIK SINU KOJU

26.01.2020

Külmikut valides tuleb lähtuda sellest, kui palju on vaja asju hoiustada ning kindlasti ei tohi ära unustada ka seda, kui palju ruumi on külmiku jaoks planeeritud. Kui tegemist on väiksemat sorti korteriga, tuleks valida väiksemate mõõtudega külmik, kuid kui tegemist on suure avara köögiga, siis on hea valik kahepoolne külmik. Sellist tüüpi külmikuid nimetatakse veel ka side-by-side külmikuteks, mis tähendab seda, et uksed avanevad mõlemale poole. Kuna tegemist on mõõtude poolest suure külmikuga, siis on sinna võimalik tootjatel lisada ka väga palju erinevaid funktsioone ja lisasi. Side-by-side külmikuid on kahte tüüpi - ühed millel on nii öelda sile uks ja teised, kust on võimalik nupu vajutusega endale jahedat vett lasta. Mõningatel külmikutel, kus on vee laskmise võimalus, on juures ka jääkuubikute lisa, mis võimaldab koheselt ka veele need lisada. Loomulikult on võimalik külmikust võtta ka ainult jääkuubikuid ilma veeta.

Plussid ja miinused

  • Mõõdud - enamasti on kahepoolne külmik mõistlik valik, sest tänu sellele on teil võimalik ära kasutada erinevaid mugavaid lisasi, mis sellise külmikuga kaasnevad. Näiteks paljudel mudelitel on võimalus hoiustada oluliselt kõrgemate mõõtudega esemeid nagu näiteks pudelid ja suured karbid. Küll aga tuleb meeles pidada seda, et tänu oma kahele uksele on külmik seest ka pisut kitsam võrreldes ühe laia uksega külmikuga. Siiski on kahepoolsel külmikul eelis, sest uste avamine võtab märkimisväärselt vähem ruumi ja ei pea muretsema, et ust kuskile vastu lööd.
  • Vesi/jää - kui võtame näiteks Samsungi RS50N3413SA/EO külmiku, siis näeme, et sellel on ukse sees ava. Selle ava ülesandeks on inimesele soovi korral anda jahedat vett ning jääkuubikuid. Sarnased funktsioonid on ka teistel külmikutel ning sõltuvalt mudelist saab neid ühendada otse veevärki, või peab täitma vastavat anumat. Mis saaks olla parem, kui palaval suvepäeval vajutada nuppu ja külmikust tuleb teile jahedat vett. Eriti kasulik on see inimestele, kes ei soovi ette mõelda, kuna nad soovivad külma vett ja ei hoiustada seda pidevalt näiteks kannuga külmikus.
  • Energiatõhusus - kahjuks see on valdkond, milles kahepoolne külmik ei suuda antud hetkel konkureerida tavaliste külmikutega. Õnneks ei ole küll energia kulu väga suur, kuid igakuiselt mõni euro rohkem maksta elektri eest teeb aastase aja perioodi jooksul juba kokku korraliku summa, mille võiks kulutada näiteks kvaliteetsema toidu peale. Samas tuleb arvestada ka sellega, et külmikul on rohkem funktsioone ning positiivsed asjad kaaluvad üle negatiivsed - aga see juba jääb igaühe enda otsustada.

Kui olete kahe vahel ning ei suuda otsustada, millist külmikut soovite, siis tuleb endale selgeks teha milliste mõõtmetega külmikut te vajate, ning kas olete valmis pisut rohkem elektri eest tasuma või mitte. Samuti on kõikide inimeste harjumused erinevad ja kui on vaja panna suured pannid külmkappi, siis võib kahepoolne külmik jääda väikseks ning teie soovidele mitte vastata. Üldjoontes on tegemist väga hea lahendusega külmikuga ning seda kasutavad paljud majapidamised. Kui soovite ka endale välja valida kvaliteetse ja mõistliku hinnaga külmiku saate seda teha meie e-poe vahendusel.