• Kaup kiirelt kätte
  • Soodsamad hinnad kui poes
  • Kiire ostuprotsess. Registreeruda ei ole vaja
  • Kaup kiirelt kätte
  • Soodsamad hinnad kui poes
  • Kiire ostuprotsess. Registreeruda ei ole vaja

VÄIKE KÜLMKAPP KOJU JA SUVILASSE

VÄIKE KÜLMKAPP KOJU JA SUVILASSE KÜLMIK
17.07.2020

Meile kõigile on vaja külmkappi, mis hoiaks meie toidu ning joogid jahedana. Raske on leida kodu, kus ei ole ühte korralikku külmkappi. Kuid mis siis kui elatakse üksi, suure külmkapi jaoks ei ole raha või lihtsalt suurt külmkappi ei ole vaja? Siis tulevad mängu väiksed külmkapid (mini fridge - inglise keeles), mis on odavad, mugavad ning võtavad vähe ruumi.

 

Väikese külmkapi eelised

Mini külmkappe võib näha erinevates kohvikutes, ühikatubades ülikoolides ning ka kodudes. 

  • Väike külmkapp sobib ideaalselt väiksematesse tubadesse, kontoritesse, magamistubadesse jne. See ei vaja palju ruumi, mistõttu võib seda asetada ükskõik kuhu, kasvõi kirjutuslaua alla või peale. 

See ei ole ainuke põhjus, miks väike külmkapp endale muretseda. 

  • Lisaks, võtab väike külmkapp vähem voolu kui suur, mis tähendab väiksemaid elektriarveid. 
  • Rääkides summadest, siis väikesed külmkapid jäävad paarisaja euro sisse, mis on külmkapi kohta väga hea summa. Tihti kasutatakse väikeseid külmakappe just jookide hoidmiseks nagu limonaad, kohvi, vein, siider ning väike korralik külmik on selleks justkui loodud.
  • Lihtne liigutada. Väikest külmkappi saab lihtsalt ümber liigutada ning vajadusel ka kaasa võtta suvilasse. 

Veelgi paremaks teeb asjaolu see, et minikülmikuid on mitmesuguseid ehk neid saab kasutada ka disainielemendina. Näiteks saab valida erinevate värivde ning disainide vahel.

Punane retrokülmik on ideaalne värvirohkematesse ruumidesse. Samas, selle külmiku lihtne disain sobib ka minimalistidele kes soovivad lihtsust ning puhtust.

 

Väike külmik maale

Kuigi paljud inimesed armastavad kasutada väikest külmikut, ühikas, kontoris või isegi magamistoas (Ameerikas välja kujunenud käitumine), siis on need ka ideaalsed suvilatesse, kus elatakse sees vaid vähest aega. Kuna suured külmkapid maksavad palju ning võtavad ka rohkem voolu siis on hea mõte soetada endale väike külmik kui seda ei kasutata igapäevaselt.

Nagu eelnevalt mainitud, on võimalik soetada väga erinevaid minikülmkappe ning järgnevalt toome me välja mõningad lihtsamad ning erilisemad külmkapid, mis võiksid teile sobida nii kontorisse kui ka maale. 

 

Imekaunis beež külmik huvitavatel jalgadel - minimalistlik disain. Lisaks on külmakapil automaatne sulatamine ning aastane energiakulu on vaid 136kWh.

 

Veelgi väiksem külmik, mis mahutab vaid 44 liitrit kuid samas on olemas ka imeväike kolme liitrine sügavkülmik. Tegemist on lihtsa, valge külmikuga mis mahub ära ka kõige väiksemasse tuppa.

 

Eelnevaga väga sarnane külmik on ka see hall väike külmkapp kus on kuue liitrine sügavkülmik. Sarnaselt kõikide eelnevate külmikutega sobib ka see ideaalselt nii maale, suvilasse kui ka tööle või ühiselamusse. 

 

Kokkuvõttes on väiksed külmikud ideaalsed sõbrad neile, kellel ei ole vaja suurt külmkappi ükskõik mis põhjustel, olgu selleks ruumipuudus, rahapuudus, ajapuudus või lihtsalt kodu disaini erinevus. Väikseid külmikuid saab soetada üli mugavalt külmikute e-poest - külmkapp.com ning valikust leiab nii erinevaid stiile kui ka värve.