• Kaup kiirelt kätte
  • Soodsamad hinnad kui poes
  • Kiire ostuprotsess. Registreeruda ei ole vaja
  • Kaup kiirelt kätte
  • Soodsamad hinnad kui poes
  • Kiire ostuprotsess. Registreeruda ei ole vaja

Külmik Whirlpool WTNF81IX

Külmik Whirlpool WTNF81IX  Külmik Whirlpool WTNF81IX  Külmik Whirlpool WTNF81IX  
Veel pilte
Whirlpool WTNF81IX
366.12 € 378.32 €
Sinu võit: 12.20 €
Toode on laos!
Elegantne ja praktiline külmik, millel on No Frost ja 6TH Sense tehnoloogiad. No Frost ennetab jäätumist külmkapi sisu ning tagab seeläbi ülima kasutusmugavuse ning muretu elu. 6th SENSE sensorid aktiveeruvad automaatselt ning taastavad külmkapis optimaalse temperatuuri peale külmkapi avamist, tagades seeläbi toidu parema säilivuse ning madala energiakulu. Mugavad pudelisahtlid annavad Teile rohkem ruumi ning mugava ligipääsu.
Total NoFrost - NoFrost tehnoloogia kontrollib niiskuse taset külmkapis, alandades seda vajaduse korral. Tänu millele ei teki külmkappi jääd ning puudub vajadus külmkappi üles sulatada. Sensorid jälgivad külmkapi temperatuuri ning vajaduse korral aktiveerub defrost (sulatuse-) programm ise.
6th SENSE tehnoloogia jälgib pidevalt temperatuuri väliskeskkonnast (näiteks ukse avamisest)  tingitud muutusi ning taastab kiiresti ideaalse säilitustemperatuuri nii külmiku- kui sügavkülmikuosas.
Fast freezing - Kiire külmutamine. Fast Freeze funktsioon seadistab sügavkülmiku temperatuuri madalaimast sättest 10 kraadi võrra külmemaks toidu kiiresti külmutamiseks ja toiteväärtuse säilitamiseks.
Reversible Door - teie mugavuseks tuleb see mudel muudetava ukse suunaga. 
Fast cooling - Külmiku sisetemperatuur langeb viivitamata, kui panete sellesse uut toitu. Sisseehitatud andurid kohandavad automaatselt jahutamistemperatuuri madalat energiatarvet ja tavalisest kauem kestvat värskust tagades.
Aastane energiakulu, kWh
346
Autonoomia voolukatkestusel, h
17
Avatud ukse alarm
+
Energiaklass
A+
Kõrgus, cm
189
Külmiku maht, l
234
Külmutusvõimsus, kg/ 24h
10
Laius, cm
60
LED sisevalgustus
+
Müratase, dB
40
No-frost
+
Sügavkülmasahtlite arv
3
Sügavkülmiku maht, l
104
Sügavus, cm
68
Värv
Roostevaba teras