• Kaup kiirelt kätte
  • Soodsamad hinnad kui poes
  • Kiire ostuprotsess. Registreeruda ei ole vaja
  • Kaup kiirelt kätte
  • Soodsamad hinnad kui poes
  • Kiire ostuprotsess. Registreeruda ei ole vaja

Külmik Whirlpool WTNF93ZMXH

Külmik Whirlpool WTNF93ZMXH  Külmik Whirlpool WTNF93ZMXH  Külmik Whirlpool WTNF93ZMXH  Külmik Whirlpool WTNF93ZMXH  Külmik Whirlpool WTNF93ZMXH  Külmik Whirlpool WTNF93ZMXH  
Veel pilte
Whirlpool WTNF93ZMXH
NB! Toode on arhiivis, kuvatakse vaid informatiivsel eesmärgil.
Energiasäästlik ning vaikne Whirlpooli külmik kuulub parimasse võimalikku energiaklassi!
Külmikul on parema jahutuse tagamiseks MultiFlow ventilatsioonisüsteem ning mugava ülevaate jaoks on külmiku uksel digitaalne displei. Külmiku on vastupidavad klaasist riiulid, millest 4 on reguleeritava kõrgusega.
6th SENSE tehnoloogia jälgib pidevalt temperatuuri väliskeskkonnast (näiteks ukse avamisest)  tingitud muutusi ning taastab kiiresti ideaalse säilitustemperatuuri nii külmiku- kui sügavkülmikuosas.
Total NoFrost tehnoloogia kontrollib niiskuse taset külmkapis alandades seda vajaduse korral. Tänu sellele ei teki külmikusse jääd ning puudub vajadus külmkapi sisu üles sulatada.
EnergySaving - Ülikiire temperatuuri taastamis funktsioon. Innovatiivne EnergySaving tehnoloogia hoolitseb ülikiire temperatuuri taastumise eest, tagades seeläbi madala energiakulu ning pikenenud värskuse toidule. 
Fast cooling - Külmiku sisetemperatuur langeb viivitamata, kui panete sellesse uut toitu. Sisseehitatud andurid kohandavad automaatselt jahutamistemperatuuri madalat energiatarvet ja tavalisest kauem kestvat värskust tagades.
Quick freezing - Kiire külmutamine. Fast Freeze funktsioon seadistab sügavkülmiku temperatuuri madalaimast sättest 10 kraadi võrra külmemaks toidu kiiresti külmutamiseks ja toiteväärtuse säilitamiseks.
Fresh Box 0° - spetsiaalne sahtel delikaatsete toiduainete jaoks (nt kala, liha, juust jne). Külmkapp reguleerib automaatset temperatuuri kasti sisemuses, hoides seda võimalikult lähedal 0 kraadile. 
Külmkapil on temperatuuriandur mis jälgib pidevalt külmiku sisekliimat ning hoiatab temperatuuri tõusust kasutajat, et vältida toidu roiskumist.
Holiday mode - külmikul on spetsiaalne funktsioon juhuks, kui lahkute kodust pikemaks perioodiks. Sellel perioodil teostab külmik tavapäraseid funktsioone pikemate intervallide tagant, vähendades seeläbi energiakulu. 
Külmiku uksepoolsus on vahetatav!
Külmiku täpsed mõõdud: K 2010 x L 601 x S 729 mm
Aastane energiakulu, kWh
187
Autonoomia voolukatkestusel, h
17
Avatud ukse alarm
+
Energiaklass
A+++
Infoekraan
+
Kõrgus, cm
201
Külmiku maht, l
264
Külmutusvõimsus, kg/ 24h
10
Laius, cm
60
LED sisevalgustus
+
Müratase, dB
37
No-frost
+
Puhkuserežiim
+
Sügavkülmasahtlite arv
3
Sügavkülmiku maht, l
104
Sügavus, cm
73
Värv
Roostevaba teras