• Kaup kiirelt kätte
  • Soodsamad hinnad kui poes
  • Kiire ostuprotsess. Registreeruda ei ole vaja
  • Kaup kiirelt kätte
  • Soodsamad hinnad kui poes
  • Kiire ostuprotsess. Registreeruda ei ole vaja

Külmutuskapp Bosch KGN39AI36

Külmutuskapp Bosch KGN39AI36  Külmutuskapp Bosch KGN39AI36  Külmutuskapp Bosch KGN39AI36  Külmutuskapp Bosch KGN39AI36  
Veel pilte
Bosch KGN39AI36
979.20 € 1 011.84 €
Sinu võit: 32.64 €
Toode on laos!
Vita Fresh plusi värskussüsteem tagab ideaalsed säilitustingimused igal ajal ning hoolitseb selle eest, et kala, liha, puu- ja köögiviljad püsivad värsked kuni 2 korda kauem. See muudab meie 6. seeria külmik-sügavkülmiku parimaks mitte ainult teie toidu, vaid ka teie enda jaoks.
SuperCooling kaitseb juba jahutatud tooteid. SuperCooling-funktsiooni sisselülitamisel toimub hiljuti külmikusse pandud toidu jahutamine kiiremini. Samal ajal takistab funktsioon juba kapis leiduvate toodete soojenemist. Temperatuuri langetatakse ühe nupuvajutusega kõige rohkem väärtuseni 2 °C. Selleks, et vältida tarbetut energiakulu, taastatakse temperatuur automaatselt u 6 tunni pärast.
Multi Airflow-süsteem jaotab õhku ühtlaselt ja loob hea sisekliima. MultiAirflow tekitab ühtlased ja pehmed õhuvood kõigil külmiku/sügavkülmiku tasanditel. Temperatuurimuutused vähenevad ja jahutusaeg lüheneb – nii säilitavad tooted oma maitse kauemaks.
FreshSense – suurepärane kliima toidu säilitamiseks. Optimaalses säilituskliimas säilib toidu konsistents. Näiteks muutub jäätis liiga kõvaks või vedelaks. Seetõttu oleneb püsivast sisetemperatuurist, kui kaua toit oma värskuse ja maitse säilitab. FreshSense-andurid kontrollivad ja juhivad pidevalt külmiku ja sügavkülmutusosa temperatuuri. Tulemuseks on püsiv tempearatuur, mis ei sõltu mingil moel ümbritsevat temperatuurist.
Eraldi seadistatavad temperatuurid külmiku ja sügavkülmutus osas mugava juhtpaneeli abil tänu eraldi jahutusahelatele.
EasyAccess Shelf – praktiline täita ja tühjendada. Turvaklaasist riiulid, mida saab poolenisti välja tõmmata. Niiviisi saab tooteid eriti mugavalt külmikusse panna või sealt välja võtta. Peale selle saate suurepärase ülevaate – ka tagapoole sattunud tooted paistavad välja ega unune.
Tippkvaliteediga LED-valgustus: hämar ühtlane valgustus külmiku sektsioonis nii ülevalt kui ka küljelt, kestab kogu seadme eluea.
Optiline ja akustiline uksesignalisatsioon
Optiline ja akustiline hoiatussignaal temperatuuri tõustes
WiFi valmisolek (+ lisatarvik): lisatarviku abil saab seadme integreerida Home Connecti süsteemi ja seda rakenduse kaudu juhtida.
5 turvaklaasist riiulit, millest 3 on reguleeritava kõrgusega
Täiuslik sobivus: seadme saab asetada otse kõrvalasuvate seinte ja mööbli kõrvale - paindlik paigaldus
Aastane energiakulu, kWh
273
Autonoomia voolukatkestusel, h
16
Avatud ukse alarm
+
Energiaklass
A++
Infoekraan
+
Kõrgus, cm
203
Külmiku maht, l
279
Külmutusvõimsus, kg/ 24h
14
Laius, cm
60
LED sisevalgustus
+
Müratase, dB
39
No-frost
+
Sügavkülmasahtlite arv
3
Sügavkülmiku maht, l
87
Sügavus, cm
66
Värv
Roostevaba teras