• Kaup kiirelt kätte
  • Soodsamad hinnad kui poes
  • Kiire ostuprotsess. Registreeruda ei ole vaja
  • Kaup kiirelt kätte
  • Soodsamad hinnad kui poes
  • Kiire ostuprotsess. Registreeruda ei ole vaja

Side-by-side külmik Schlosser RBS395CB

Side-by-side külmik Schlosser RBS395CB  Side-by-side külmik Schlosser RBS395CB  Side-by-side külmik Schlosser RBS395CB  Side-by-side külmik Schlosser RBS395CB  
Veel pilte
Schlosser RBS395CB
830.90 € 858.60 €
Sinu võit: 27.70 €
Toode on laos! Selle toote SmartPostiga saatmine tasuta!
Täielikult jäävaba süsteemiga külmik Schlosser!
Mahukas külmik sobib imehästi suure perega majapidamisse - kuid ka nendele, kes eelistavad harvemini poes käia. Külmiku uksel on puutetundlik displei mugava käsitluse ja ülevaate tagamiseks.
Viimistlus: hõbe.
Total No Frost - tehnoloogia kontrollib niiskuse taset külmkapis, alandades seda vajaduse korral. Tänu sellele ei teki külmkappi jääd ning puudub vajadus külmkappi üles sulatada. Sensorid jälgivad külmkapis niiskuse taset ning vajaduse korral aktiveerub defrost (sulatuse-) programm ise.
Multi Airflow süsteem jaotab õhku ühtlaselt ja loob hea sisekliima. MultiAirflow tekitab ühtlased ja pehmed õhuvood kõigil külmiku/sügavkülmiku tasanditel. Temperatuurimuutused vähenevad ja jahutusaeg lüheneb – nii säilitavad tooted oma maitse kauemaks.
Kiirkülmutus (sügavkülm) | Kiirjahutus (jahekülmik) - kiirjahutus taastab sätestatud temperatuuri peale suure koguse toidu lisamist külmikusse. Kiirjahutus tagab toidu kiire maha jahtumise ning seeläbi pikendab ka toidu säilivusaega.
Puhkuse režiim - puhkuserežiimis teostab külmik tavapäraseid funktsioone pikemate intervallide tagant, vähendades seeläbi energiakulu. Kuna külmiku ust ei avata, puudub vajadus sisekliimat kiiresti taastada või niiskusetaset reguleerida pidevalt.
Frappe režiim - jookide kiireks jahutamiseks asetage pudel spetsiaalsesse jookide sahtlisse ning aktiveerige frappe režiim.
Inverter motor - inverter kompressor optimiseerib energiakulu ja vähendab temperatuurikõikumisi, mis pikendab toidu säilivuse kestvusaega.
Külmikul on veel lisaks niiskustaseme reguleerimise võimalus, lapselukk, automaatne temperatuuri reguleerimisfunktsioon ning turvaklaasist riiulid.
Jalad on reguleeritava kõrgusega.
Aastane energiakulu, kWh
263
Inverterkompressor
+
Kõrgus, cm
185
Külmikuosa maht, l
261
Laius, cm
75
Lapselukk
+
LED infoekraan
+
LED sisevalgustus
+
Müratase, dB
42
No-frost
+
Puhkuserežiim
+
Sügavkülmasahtlite arv
4
Sügavkülmiku maht, l
104
Sügavus, cm
65
Vana energiaklass
A++