• Kaup kiirelt kätte
  • Soodsamad hinnad kui poes
  • Kiire ostuprotsess. Registreeruda ei ole vaja
  • Kaup kiirelt kätte
  • Soodsamad hinnad kui poes
  • Kiire ostuprotsess. Registreeruda ei ole vaja

Side-by-side külmik Teka RFD77820GBK

Side-by-side külmik Teka RFD77820GBK  Side-by-side külmik Teka RFD77820GBK  Side-by-side külmik Teka RFD77820GBK  Side-by-side külmik Teka RFD77820GBK  Side-by-side külmik Teka RFD77820GBK  Side-by-side külmik Teka RFD77820GBK  
Veel pilte
Teka RFD77820GBK
1 918.80 € 1 982.75 €
Sinu võit: 63.95 €
Teka uus Prantsuse Gurmee Side-by-Side külmik No Frost ning IonClean tehnoloogiaga!
Mahukas külmik sobib imehästi suure perega majapidamisse - kuid ka nendele, kes eelistavad harvemini poes käia. Külmiku uksel on elektrooniline display mugava ülevaate tagamiseks. Viimistlus: must klaas.
Full No Frost tehnoloogia kontrollib niiskuse taset külmkapis, alandades seda vajaduse korral. Tänu sellele ei teki külmkappi jääd ning puudub vajadus külmkappi üles sulatada. Sensorid jälgivad külmkapis niiskuse taset ning vajaduse korral aktiveerub defrost (sulatuse-) programm ise.
Inverter motor with high efficiency compressor - inverter kompressor optimiseerib energiakulu ja vähendab temperatuurikõikumisi, mis pikendab toidu säilivuse kestvusaega.
IonClean tehnoloogia neutraliseerib bakterid ning halvad lõhnad.
Touch control puutetundlik juhtpaneel 3 erineva tsooni reguleerimiseks: külmik, multitsoon ning sügavkülmik.
Holiday function - puhkuserežiimis teostab külmik tavapäraseid funktsioone pikemate intervallide tagant, vähendades seeläbi energiakulu. Kuna külmiku ust ei avata, puudub vajadus sisekliimat kiiresti taastada või niiskusetaset reguleerida pidevalt. 
Fast Freeze (sügavkülm) | Quick Cool (jahekülmik) - kiirjahutus taastab sätestatud temperatuuri peale suure koguse toidu lisamist külmikusse. Kiirjahutus tagab toidu kiire maha jahtumise ning seeläbi pikendab ka toidu säilivusaega.
Gurmee sahtlid teleskoopsiinide ning pehmelt sulguva süsteemiga. Sahtlid on seest valgustatud, neil on oma displei ning juhtpaneel (temp -2 kuni +3ºC).
VitaCare Box sahtlid puuviljade ja juurviljade säilitamiseks, millel on kummalgi oma niiskusetaseme reguleerijad!
Mõlemad sügavkülma sahtlid on teleskoopsiinide ning pehmelt sulguva ukse süsteemiga! Ülemisel sahtlil on lisaks spetsiaalsed sahtlid liha ning kala jaoks. Alumisel sahtlil on lisaks teleskoopsiinidel liikuv riiul. 
Sügavkülma sahtlid on kergelt eemaldatavad puhastamise lihtsustamiseks. Külmikul on meelerahu tagamiseks temperatuuriandurid, mis annavad teada kui sisekliima on paigast ära.
Aastane energiakulu, kWh
314
Antibakteriaalsed seinad
+
Autonoomia voolukatkestusel, h
15
Avatud ukse alarm
+
Inverterkompressor
+
Kõrgus, cm
190
Külmikuosa maht, l
348
Külmutusvõimsus, kg/24 h
13
Laius, cm
83
Lapselukk
+
LED infoekraan
+
LED sisevalgustus
+
Müraklass
C
Müratase, dB
41
No-frost
+
Puhkuserežiim
+
Sügavkülmiku maht, l
187
Sügavus, cm
69
Uus energiaklass
E
Vana energiaklass
A++
Värv
Must