• Kaup kiirelt kätte
  • Soodsamad hinnad kui poes
  • Kiire ostuprotsess. Registreeruda ei ole vaja
  • Kaup kiirelt kätte
  • Soodsamad hinnad kui poes
  • Kiire ostuprotsess. Registreeruda ei ole vaja

Side-by-side külmik Teka RLF74910WH

Side-by-side külmik Teka RLF74910WH  Side-by-side külmik Teka RLF74910WH  Side-by-side külmik Teka RLF74910WH  Side-by-side külmik Teka RLF74910WH  Side-by-side külmik Teka RLF74910WH  Side-by-side külmik Teka RLF74910WH  
Veel pilte
Teka RLF74910WH
838.80 € 866.76 €
Sinu võit: 27.96 €
Toode on laos!
Teka uus Ameerika stiilis Side-by-Side külmik No Frost tehnoloogiaga!
Mahukas külmik sobib imehästi suure perega majapidamisse - kuid ka nendele, kes eelistavad harvemini poes käia. Külmiku uksel on elektrooniline display mugava ülevaate tagamiseks. 
Full No Frost tehnoloogia kontrollib niiskuse taset külmkapis, alandades seda vajaduse korral. Tänu sellele ei teki külmkappi jääd ning puudub vajadus külmkappi üles sulatada. Sensorid jälgivad külmkapis niiskuse taset ning vajaduse korral aktiveerub defrost (sulatuse-) programm ise.
Touch control - puutetundlik juhtpaneel mis muudab külmiku kasutamise veelgi mugavamaks.
Eco function - intelligentne temperatuuri kontrollsüsteem jälgib sisekliimat ning hoiab energiakulu madalana.
Holiday function - puhkuserežiimis teostab külmik tavapäraseid funktsioone pikemate intervallide tagant, vähendades seeläbi energiakulu. Kuna külmiku ust ei avata, puudub vajadus sisekliimat kiiresti taastada või niiskusetaset reguleerida pidevalt. 
Fast Freeze (sügavkülm) | Quick Cool (jahekülmik) - kiirjahutus taastab sätestatud temperatuuri peale suure koguse toidu lisamist külmikusse. Kiirjahutus tagab toidu kiire maha jahtumise ning seeläbi pikendab ka toidu säilivusaega.
FreshBox sahtlites on loodud ideaalsed tingimused värskete puuviljade, köögiviljade ning liha säilitamiseks. 
Twister Ice Maker - jää valmistamine on imelihtne. Täitke anumad veega ning peale jäätumist kukuvad need keeramisel allolevasse anumasse, millest on mugav jääd võtta.
Jahekülmiku osas on reguleeritava kõrgusega turvaklaasist riiulid ning pudeliriiulid. Külmikul on ohutuse tagamiseks lastelukk ning meelerahu tagamiseks temperatuuriandurid, mis annavad teada kui sisekliima on paigast ära.
Aastane energiakulu, kWh
405
Autonoomia voolukatkestusel, h
10
Avatud ukse alarm
+
Energiaklass
A+
Kõrgus, cm
179
Külmikuosa maht, l
335
Külmutusvõimsus, kg/24 h
9
Laius, cm
90
Lapselukk
+
LED infoekraan
+
LED sisevalgustus
+
Müratase, dB
43
No-frost
+
Puhkuserežiim
+
Sügavkülmiku maht, l
175
Sügavus, cm
75
Värv
Valge