• Kaup kiirelt kätte
  • Soodsamad hinnad kui poes
  • Kiire ostuprotsess. Registreeruda ei ole vaja
  • Kaup kiirelt kätte
  • Soodsamad hinnad kui poes
  • Kiire ostuprotsess. Registreeruda ei ole vaja

Side-by-side külmik Teka RLF74925SS

Side-by-side külmik Teka RLF74925SS  Side-by-side külmik Teka RLF74925SS  Side-by-side külmik Teka RLF74925SS  Side-by-side külmik Teka RLF74925SS  Side-by-side külmik Teka RLF74925SS  Side-by-side külmik Teka RLF74925SS  
Veel pilte
Teka RLF74925SS
1 738.80 € 1 796.75 €
Sinu võit: 57.95 €
Toode on laos! Selle toote SmartPostiga saatmine tasuta!
Teka uus jäämasina ning baariuksega Side-by-Side külmik No Frost tehnoloogiaga!
Mahukas külmik sobib imehästi suure perega majapidamisse - kuid ka nendele, kes eelistavad harvemini poes käia. Külmiku uksel on elektrooniline display mugava ülevaate tagamiseks. 
Full No Frost tehnoloogia kontrollib niiskuse taset külmkapis, alandades seda vajaduse korral. Tänu sellele ei teki külmkappi jääd ning puudub vajadus külmkappi üles sulatada. Sensorid jälgivad külmkapis niiskuse taset ning vajaduse korral aktiveerub defrost (sulatuse-) programm ise.
Bar on door system - baariluuk tagab mugava ning kiire ligipääsu jookidele. Lisaks säästab see energiat, kuna läbi baariluugi avanemise pääseb vähem sooja õhku külmikusse kui terve ukse avamisel.
Electronic display - elektrooniline display puutetundliku juhtimisega.
Vee- ja jäämasin - tänu otsesele veeühendusele saate mugavalt külma vett ning jääd igal kellaajal. Veefiltri määrduvuse indikaator annab märku kui seda tuleks vahetada. Võimalused: külm vesi, purustatud jää ning jääkuubikud. 
Eco function - intelligentne temperatuuri kontrollsüsteem jälgib sisekliimat ning hoiab energiakulu madalana.
Holiday function - puhkuserežiimis teostab külmik tavapäraseid funktsioone pikemate intervallide tagant, vähendades seeläbi energiakulu. Kuna külmiku ust ei avata, puudub vajadus sisekliimat kiiresti taastada või niiskusetaset reguleerida pidevalt. 
Fast Freeze (sügavkülm) | Quick Cool (jahekülmik) - kiirjahutus taastab sätestatud temperatuuri peale suure koguse toidu lisamist külmikusse. Kiirjahutus tagab toidu kiire maha jahtumise ning seeläbi pikendab ka toidu säilivusaega.
FreshBox sahtlites on loodud ideaalsed tingimused värskete puuviljade, köögiviljade ning liha säilitamiseks. 
Jahekülmiku osas on reguleeritava kõrgusega turvaklaasist riiulid ning pudeliriiulid. Külmikul on ohutuse tagamiseks lastelukk ning meelerahu tagamiseks temperatuuriandurid, mis annavad teada kui sisekliima on paigast ära.
Aastane energiakulu, kWh
322
Autonoomia voolukatkestusel, h
7
Avatud ukse alarm
+
Energiaklass
A++
Fikseeritud veeühendus
+
Jäämasin
+
Kõrgus, cm
179
Külmikuosa maht, l
334
Külmutusvõimsus, kg/24 h
14
Laius, cm
90
Lapselukk
+
LED infoekraan
+
LED sisevalgustus
+
Müratase, dB
45
No-frost
+
Puhkuserežiim
+
Sügavkülmiku maht, l
156
Sügavus, cm
75
Värv
Roostevaba teras
Veeautomaat
+