• Kaup kiirelt kätte
  • Soodsamad hinnad kui poes
  • Kiire ostuprotsess. Registreeruda ei ole vaja
  • Kaup kiirelt kätte
  • Soodsamad hinnad kui poes
  • Kiire ostuprotsess. Registreeruda ei ole vaja

Side by side külmik Whirlpool W4D7BC2

Side by side külmik Whirlpool W4D7BC2  Side by side külmik Whirlpool W4D7BC2  Side by side külmik Whirlpool W4D7BC2  Side by side külmik Whirlpool W4D7BC2  Side by side külmik Whirlpool W4D7BC2  
Veel pilte
Whirlpool W4D7BC2
754.55 € 779.70 €
Sinu võit: 25.15 €
Mahukas Ameerika Side-By-Side stiilis külmik Whirlpoolilt!
Uuenduslik EnergySaving tehnoloogia tagab temperatuuri ülikiire taastamise, kindlustades nii madala energiatarbe ja kauem kestva värskuse.
Activ0° tehnoloogia tagab ideaalse säilituskeskkonna värskele lihale ja kalale konstantset temperatuuri hoides ning toidu maitset, tekstuuri ja toiteomadusi kaitstes.
Temperatuurialarmi funktsioon hoiatab teid külmiku sisetemperatuuri soojenemisel, aidates nii vältida toidu võimalikku riknemist.
Kiire jahutamine/ külmutamine - külmiku sisetemperatuur langeb viivitamata valitud osas (jahekülmik, sügavkülmik). Sisseehitatud andurid kohandavad automaatselt jahutamistemperatuuri madalat energiatarvet ja tavalisest kauem kestvat värskust tagades.
FreshBox+ - niiskuskontrolliga sahtel võimaldab hoida puu- ja köögiviljad värsked kuni 15 päeva.
Väike riiul - külmikul on sihtotstarbeline väike riiul, kuhu saab panna ohutult väikseid esemeid, hoides ära lõhnade ja maitsete segunemise.
Sulatada pole vaja ! Total NoFrost tehnoloogia vähendab niiskust sügavkülmikus, hoides nii ära jää tekke ja kogunemise. Külmikul on ka ventilaator, mis tagab seadmes sujuva ja ühtlase õhuvoolu parema ventilatsiooni kindlustamiseks.
Puhkuse režiim tagab muretud puhkused! See režiim võimaldab lülitada külmik-sügavkülmiku ooteolekusse, kui olete puhkuse ajal kodust ära.

Külmiku eesmised jalad on reguleeritava kõrgusega.
Aastane energiakulu, kWh
292
Autonoomia voolukatkestusel, h
16
Avatud ukse alarm
+
Kõrgus, cm
196
Külmikuosa maht, l
292
Külmutusvõimsus, kg/24 h
9
Laius, cm
70
LED sisevalgustus
+
Müratase, dB
41
No-frost
+
Puhkuserežiim
+
Sügavkülmasahtlite arv
2
Sügavkülmiku maht, l
107
Sügavus, cm
78
Vana energiaklass
A++
Värv
Must
Ventilaator külmikuosas
+